Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Waterfront – o co ten szum? Wstępna analiza zjawiska w oparciu o charakterystykę rynku wrocławskiego

data wpisu 24.10.2017

Polscy deweloperzy otwierają się na rzeki i coraz chętniej budują na nabrzeżach, opierając na walorach lokalizacji narrację promocji nowych inwestycji. Waterfrot natomiast stanowi jedno z najważniejszych pojęć współczesnej, globalnej urbanistyki. Zastanówmy się, o co ten szum.

Estetyczne i komfortowe – czyli czego naprawdę oczekują klienci

data wpisu 08.05.2017

Komfortowe i piękne – takie powinno być idealne mieszkanie według klientów biur nieruchomości. Te pozornie oczywiste przymiotniki kryją w sobie ogrom nie zawsze przez klientów uświadomionych oczekiwań. Zadaniem mądrego agenta jest pomoc w zdefiniowaniu potrzeb i znalezienie naprawdę idealnej oferty. Zapraszamy do lektury felietonu naszego eksperta!

Pokolenie Z czyli kilka słów o tym, jak młodzi mogą zmienić rynek nieruchomości

data wpisu 20.02.2017

Procesy demograficzne w olbrzymim stopniu determinują zmianę na rynku nieruchomości. Obecnie w dorosłość wkraczają przedstawiciele nowego pokolenia Z. Warto się zastanowić, jak ich postawy, wartości i siła nabywcza ukształtują przyszły rynek. Zapraszamy do lektury!

Jak zarabiać na nieruchomościach

data wpisu 27.04.2016

Polecamy poradnik współautorstwa naszego eksperta, Marka Wasielewskiego, opublikowany w Gazecie Wyborczej.

W poszukiwaniu nowych pomysłów na przedsięwzięcia deweloperskie

data wpisu 11.03.2016

Rynek pierwotny mieszkań i domów ma się wciąż dobrze, ale deweloperzy patrzą w przyszłość. Jakie pomysły warto rozwijać, aby zapewnić stabilność deweloperskich zysków? Zapraszamy do lektury!

Nasi eksperci o boomie na rynku nieruchomości na łamach „Gazety Wyborczej”

data wpisu 25.11.2015

Jaka jest sytuacja na rynku nieruchomości? Co buduje się we Wrocławiu? W jakiej kondycji jest rynek wtórny? Jak kształtują się trendy w zakresie najmu mieszkań? Jakie grunty są najczęściej poszukiwane? Na te i inne pytania odpowiadają nasi eksperci.

Apartamenty inwestycyjne w systemie condohotelowym – czy warto?

data wpisu 01.10.2015

Nasz ekspert przedstawia blaski i cienie zakupu apartamentów inwestycyjnych z gwarantowaną stopą zwrotu! Zapraszamy do lektury.

Mieszkać na wsi czy w mieście?

data wpisu 09.09.2015

…oto jest pytanie. A odpowiedź na nie tylko z pozoru wydaje się prosta. Jeśli lubimy mieć wszędzie blisko, korzystamy z komunikacji miejskiej, a po pracy czy zajęciach chcemy wyjść do kina lub teatru – wybierzemy miasto. Jeśli męczy nas hałas metropolii, marzy się nam cisza, spokój i domek z ogródkiem – będziemy rozważać kierunki poza miastem. Zakup nieruchomości to zwykle zakup na lata i warto rozważyć wszystkie zalety i wady każdej z opcji, mając na uwadze również dłuższą perspektywę czasową.