Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Wrocław, Stare Miasto, Księcia Witolda
Marina I
od 90 zł/m2

Wyślij znajomemu 
Opis
PRESTIŻOWY ADRES - NAJLEPSZE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA WE WROCŁAWIU - ŚCISŁE CENTRUM WROCŁAWIA

MARINA I znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, malowniczo położona nad Odrą, pomiędzy zabytkowymi mostami Uniwersyteckim i Pomorskim, naprzeciw odrestaurowanego gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego. Centralne położenie inwestycji, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, pozwala na dogodny dojazd do wybranej części miasta, zapewnia uczestnictwo w codziennym życiu biznesowym, towarzyskim i kulturalnym, a bliskość terenów zielonych i spacerowych umożliwia relaks i wypoczynek.

Budynek wyjątkowo kameralny z zaledwie 9 apartamentami o powierzchni od 100 do 117 mkw. przeznaczonymi na najem długoterminowy. Apartamenty wykonane w bardzo wysokim standardzie z doskonałej jakości materiałów. W mieszkaniach znajduje się inteligentny systemem sterowania światłem, klimatyzacją oraz żaluzjami. Aranżacja wnętrz, wraz z doborem kolorystyki wszystkich pomieszczeń, została wykonana przez firmę AlmiDecor. Wszystkie meble i elementy wyposażenia wnętrz pochodzą z kolekcji tej firmy. Układ pomieszczeń został zaaranżowany z myślą o wymagających klientach. Pomieszczenia są przestronne z dużą ilością przeszkleń. Bardzo ważną rolę odgrywa umiejętnie dobrane oświetlenie. W apartamentach znajdują się garderoby, a łazienki wyposażono zarówno wannę jak i prysznic.

Budynek posiada windę i jest objęty 24 godzinną ochroną wraz z monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców dostępna jest również usługa concierge. Dzięki temu połączeniu klienci nie tylko mogą liczyć na spokój, ale także w razie ewentualnych pytań czy problemów otrzymają niezwłoczną odpowiedź i pomoc.

Do każdego apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Poza czynszem najmu najemca ponosi jedynie koszty eksploatacyjne.

KONTAKT: Jacek Jędrzejec, tel.713463078, jedrzejec@jot-be.pl, 697 660 342 .JOT-BE Nieruchomości. POLECAMY!
Parametry
Powierzchnia: 100 - 117 m2
Termin wykonania: Gotowy
Cena za m2: od 90 zł
Balkon/loggia: TAK
Winda: TAK
Nr oferty 90/4112/OI

Jacek Jędrzejec

tel: 697-660-342 jedrzejec@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.