Zadzwoń do nas! 71 346 30 70
Źródła
1 999 000 zł

Wyślij znajomemu 
Opis
LOKALIZACJA:
Zabudowana nieruchomość gruntowa o charakterze komercyjnym, położona zaledwie 9 km od Wrocławia, na terenie gminy Miękinia. Bezpośrednio graniczy z drogą krajową nr 94 na trasie Wrocław-Środa Śląska-Lubin, jedną z ważniejszych tras województwa dolnośląskiego. Znajduje się w sąsiedztwie budowanego łącznika aglomeracyjnego A4 – S5 obwodnica Brzeg Dolny-Miękinia.
Dużym atutem działki jest otoczenie biznesowe Legnicka Strefa Ekonomiczna Podstrefa Środa Śląska oraz Park Przemysłowy Źródła- Błonie, zainwestowały na tym terenie międzynarodowe firmy, takie jak: BASF Polska Sp. z o.o., Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o., Gotec Polska Sp. z o.o., Vibracoustic Polska Sp. z o.o., Integart, Arad, Clinico Medical Sp. z o.o. i inne.

STAN BUDOWY:
Obecnie budynek jest w trakcie przebudowy i rozbudowy w stanie surowym otwartym. Na nieruchomości zostały wykonane prace budowlane: drenaż i pogłębienie piwnicy, wylewki betonowe, stropy betonowe, ściany kolankowe i szczytowe, ściany konstrukcyjne i działowe, usunięto wszystkie elementy drewniane. Przygotowano teren pod budowę parkingu.

DOKUMENTACJA:
Projekt budowy przygotowany został pod obiekt hotelowy z restauracją oraz salami konferencyjnymi. Pozwolenie na budowę zostało wydane na zmianę sposobu użytkowania jako obiekt użyteczności publicznej. Dziennik budowy prowadzony jest rzetelnie. Wydane są również warunki zabudowy na nowy odrębny budynek z przeznaczeniem komercyjnym. Wydana jest zgoda na dodatkowy wjazd na działkę. Przygotowany jest projekt zagospodarowania terenu. Wykonano badania geotechniczne.
Powierzchnie :
działki: 0,5127ha
wymiary działki: 100m x 50m
zabudowa działki: 360m2
użytkowa budynku: 815m2
wymiary I budynku: 16m x 29m
wymiary planowanego II budynku 12m x 27m

Przyłącza do działki:
energia elektryczna
zbiorniki na wodę deszczową
studnia drenażowa
gaz w trakcie realizacji
woda, szambo, kanalizacja w planie Gminy
wykonane przepusty na przyłącza do drugiego budynku

MOŻLIWOŚCI:
Nieruchomość przeznaczona na centrum konferencyjne, hotel, restauracje, motel, dom opieki, centrum rehabilitacji, placówkę medyczną, prywatną klinikę itp.

Zapraszam na prezentację Michał Szczotkowski JOT-BE NIERUCHOMOŚCI tel: 609 902 122 mail: mszczotkowski@jot-be.pl
Parametry
Powierzchnia: 5127 m2
Typ: Obiekt - sprzedaż
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 5 127 m2
Przeznaczenie (obiekt) Inne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt) Gastronomiczne
Rodzaj budynku Hotel
Prąd Tak
Cena za m2 389,90 zł
Nr oferty 142/4112/OOS

Michał Szczotkowski

tel: 609-902-122 mszczotkowski@jot-be.pl

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY

Imię i nazwisko
Twój adres e-mail
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.