Zadzwoń do nas! 71 346 30 70

Współpraca

 

Czy uważasz, tak samo jak my, że zadowoleni Klienci są najważniejsi?

Czy zależy Ci na profesjonalnej sprzedaży i marketingu inwestycji, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz wykorzystaniu najnowszych technologii?

Czy reprezentujesz profesjonalną firmę, prowadzącą etyczną działalność z troską o środowisko i ludzi, wokół których funkcjonuje?

Jeżeli tak, zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich-rezydencjalnych i komercyjnych na terenie Wrocławia oraz w jego najbliższej okolicy.

Nasze doświadczenie, potwierdzone obsługą projektów deweloperskich od 1994 roku i tysiące zadowolonych Klientów obsłużonych na najwyższym poziomie są naszą wizytówką, a dla Państwa firmy gwarancją powodzenia przedsięwzięcia.

Świadczyliśmy usługi w sprzedaży i najmie wielu tysięcy metrów powierzchni mieszkalnych i biurowych, wybudowanych przez znanych i cenionych polskich deweloperów m.in.: ATM S.A., ARCHICOM DEVELOPMENT, ARC-2, DEVCO, DOLMAT DEVELOPER, TOYA DEVELOPMENT, TOPACZ INVESTMENT, S.M. Wrocławski Dom, a także przez innych rzetelnych inwestorów.

Wśród naszych Klientów są również deweloperzy zagraniczni m.in.: VERONA BUILDING, ING REAL ESTATE, PEACH GLEN oraz ARCAN.
Wzbogacamy Twoją ofertę!

Przystępując do współpracy z nami wprowadzisz do oferty swojej inwestycji 2 produkty komplementarne, dzięki którym zwiększysz sprzedaż!

  • Karta rabatowa dla Klientów z atrakcyjnymi zniżkami na artykuły wykończeniowe oraz sprzęt ADG/RTV. Dedykowane rabaty wyłącznie dla Klientów JOT-BE NIERUCHOMOŚCI docenią wszyscy Klienci, którzy chcą zoptymalizować swój budżet.  Szczegóły w zakładce JOT-BE PROFIT CARD
  • Program wykończeń „pod klucz” – polecany szczególnie dla Klientów z rynku pierwotnego, których czekają prace wykończeniowe. Dodatkowo – wyłącznie dla Klientów JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, sprzęt AGD gratis!

Szczegóły w zakładce JOT-BE POD KLUCZ >

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię i nazwisko

Temat

Treść wiadomości

Telefon kontaktowy

Twój adres e-mail

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JOT-BE NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 8A w celach marketingowych Biura.